Music Trail Festival

19.10 - 6.11 Kościelisko

 
 

Piątek, 19 października, godzina 19:00

Henry No Hurry

Henry No Hurry to jednoosobowy projekt Wawrzyńca Jana Dąbrowskiego znanego z takich zespołów jak Letters From Silence czy Henry David’s GUN. Ze swoim nowym projektem Dąbrowski odwiedza miejsca małe i kameralne, gdzie prezentuje swoje numery utrzymane w duchu indie-folku. To projekt na poły muzyczny, na poły podróżniczy i po trosze pisarski. 

Helaine Vis

Helaine Vis to 22-letnia wokalistka, autorka tekstów i muzyki. Materiał który prezentuje, to zbiór osobistych, szczerych, pełnych emocji wspomnień i przemyśleń opisywanych na przestrzeni ostatnich kilku lat. Jej delikatny głos uzupełnia i kontrapunktuje gitara w pełnym spektrum brzmień – od klasycznego i oszczędnego po ambientowe stratosferyczne, czasem brudne.

Misia Furtak

Misi Furtak nie trzeba nikomu przedstawiać. Przez lata związana z formacją Tres.b, w której była wokalistką i gitarzystką, od dłuższego czasu realizuje się solo. Na koncie ma jeden album „Epka”, a także gościnne występy u takich artystów jak HV/NOON, Mazolewski Quintet czy dr.no. Na koncie ma Paszport Polityki, Fryderyka i inne nagrody m.in. Grzegorza Ciechowskiego. Zagrała kilkaset koncertów w całej Europie i Japonii, m.in. na festiwalach The Great Escape, Liverpool Soundcity, Tallin Music Week, Europavox, MIDEM i wielu innych. W styczniu ukaże się jej nowy album.

Bilety

Bilety do nabycia online w serwisie BiletIn

Ziębówka w Witowie

Witów 304a, 34-512 Witów